Fıstık Ezmesi Fiyatları

Fıstık Ezmesi Fiyatları

Fıstık Ezmesi Fiyatları Ne Kadardır?

Fıstık ezmesi fiyatları 21 TL ile 25 TL aralığında değişmektedir. Doğallık, Fıstığın Kalitesi ve Kavanozunun çeşidine göre fiyatlar bir çok farklı markada farklılık göstermektedir. En iyi fıstık ezmesi doğal fıstık ezmesidir. Fıstık ezmesi Pynut marka ürünümüzü sizlere tavsiye etmekteyiz.

En Ucuz Fıstık Ezmesi Hangisidir?

En ucuz  ve en kaliteli fıstık ezmelerinden Naturpy firmasının üretmiş olduğu pynut fıstık ezmesini 21,95 TL fiyatı ile naturpy mağazalarından alabilirsiniz. 100 TL üzeri ücretsiz kargo seçenekleri ile alabileceğiniz gibi “Naturpy” indirim çekini kullanarak %10 ekstra indirim kazanabilirsiniz. 3’lü ve 6 lı paketlerden faydalanabilir daha uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Pynut Fıstık Ezmesi
Pynut Fıstık Ezmesi

Pynut %100 Doğal Fıstık Ezmesi Ne Kadar Doğal?

Pynut markası Naturpy firmasının üretmiş olduğu bir üründür. Naturpy 2018-2019 yılları arasında tüketici güveni ödülü ve Avrasya ödülü almış bir markadır. Tüketicilerin güvenini ve beğenisini alan markamızın ürünü olan pynut doğal fıstık ezmesi bir çok tüketici tarafından beğenilmiştir. Pynut fıstık ezmesi glutensiz fıstık ezmesidir. 

Pynut glutensiz fıstık ezmesi, domuz yağı ya da domuz ürünleri içermez. Glutensiz analiz raporu bulunan doğal fıstık ezmesi , 360 gram ve cam kavanozda kapalı olarak satışa sunuluyor. Kredi kartıyla ödeme imkanı, banka havalesi, eft seçenekleri ya da nakit, bankamatik seçenekleriyle ister online ister kapıda ödeme alternatifleriyle satışa sunuluyor.

Fıstık Ezmesi Satın Al Sipariş Ver

Telefonla sipariş verme olanağı, Whatsapp erişim hattından günün her saati bilgi ya da sipariş olanağı, orijinal ürün garantisiyle satışa sunuluyor. Türkiye’nin her yerine kargo avantajı ve nitelikli ürün sunumu ile yüksek protein içeriği sunuluyor. İster kendiniz ister sevdikleriniz için 7 gün 24 saat sipariş verebilirsiniz.

Fıstık Ezmesi ürünümüz şekersizdir. Spor programlarına göre günde 1- 2 kaşık tüketilebilir. Enerji deposu ve protein yağ ve karbonhidrat içerikleriyle akşam öğünlerinde de kullanılabilir ve hacim kazanmak için doğal gıda tüketmek istiyorsanız pynut fıstık ezmesi sizler için ideal bir ürün olacaktır.

Fıstık Ezmesi Kaç Kaloridir?

Fıstık ezmesi kaç kaloridir? Fıstık Ezmesi İçerisinde Ne Kadar Yağ Vardır? Fıstık ezmesi lif ve projetin açısından ne kadar zengindir?

 ENERJİ VE BESİN DEĞELERİ 100 G.
 ENERJİ ( KCAL/KJ)  645/2418
 YAĞ  55,9 G.
 KARBONHİDRAT  6,1 G.
 LİF  8,5 G.
 PROTEİN  29,3 G.
 TUZ  0,1 G.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yıkım hafriyat hayvan yemi böcek ilaçlama iç mimarlık iso 9001 belgesi iç mimar Land Rover Yedek Parça bahçe sulama sistemleri iç mimarlık katı sabun